| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny drążka kierowniczego |
| Tworzywo | Stal 45 lub inna |
| Obróbka powierzchni | Chromowane poszycie |
| Tryb pracy | Pojedynczego lub podwójnego działania lub teleskop |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |