| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Stroom | Hydraulisch |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Ijzer |
| Standaard | Norm, andere |
| Structuur | Zuigercilinder |
| Maximale slag | 1260 mm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ramcilinder, hydraulische trekstangcilinder |
| Materiaal | 45 staal of anders |
| Oppervlaktebehandeling | Chrome plating |
| Werkmodus | Enkelwerkend of dubbelwerkend of telescoop |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Cilinderstang, gelaste cilinder |
| Sollicitatie | Zaaimachine, trekker |
| Afdichtingstype | Zuigerafdichting of anders |
| Type poortverbinding | Verbinding met schroefdraad of anders |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Enkel- en dubbelwerkende cilinders, landbouwcilinders voor landbouwbedrijven |
| Sollicitatie | Tractor of andere landbouwmachines |
| Montage-interface | Tapmontage of anders |
| Oppervlaktebehandeling | Chrome plating |