| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Güç | Hidrolik |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Ütü |
| Standart | Standart, Diğer |
| Yapı | Piston silindiri |
| Maksimum inme | 1260mm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Ram Silindiri, Rot Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | 45 çelik veya Diğer |
| Yüzey işleme | Krom kaplama |
| Çalışma modu | Tek Etkili veya Çift Etkili veya Teleskop |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Silindir Çubuk, Kaynaklı Silindir |
| Başvuru | Mibzer, Traktör |
| Mühür Tipi | Piston Contası veya Diğer |
| Bağlantı Noktası Bağlantı Türü | Dişli Bağlantı veya Diğer |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tek ve Çift Etkili Silindirler, Çiftlik Tarım Silindiri |
| Başvuru | Traktör veya Diğer Tarım Makineleri |
| Montaj Arayüzü | Muylu Montajı veya Diğer |
| Yüzey işleme | Krom kaplama |