| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Servo Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pompa Kontrol Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Başvuru | Maden Makinaları, Ağır Vasıta Hidrolik Sistemi |
| Ürün Adı | Hidrolik pompa kontrol valfi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Rexroth Pompa Kontrol Vanası, Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
| uygulama | Yükleyici, Ekskavatör |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A10VO Serisi Pompa |
| Gövde Malzemesi | Dökme Demir, Çelik ve Diğerleri |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kontrol Vanası, Solenoid Valf |
| Başvuru | Ekskavatörler, Forkliftler, Yükleyiciler, Vinçler, Tarım Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, bronz ve diğerleri |
| Ürün Adı | Hidrolik pompa kontrol valfi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Sauer Hidrolik Pompa Kontrol Vanası, Pistonlu Pompa Kontrol Vanası |
| uygulama | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları |
| Uyumlu Pompa | Sauer PV22 Pistonlu Serisi Pompa |
| Malzeme | Dökme, Sfero, çelik, bronz ve diğerleri |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | iki makaralı hidrolik kontrol vanası, traktör hidrolik kontrol vanası |
| Maksimum akış | 40 L/DAKİKA |
| Garanti | 10 ay |
| Başvuru | Vinç |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 |
| Başvuru | Elektronik Ekipman, Endüstriyel Otomasyon |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 |
| Başvuru | Elektronik Ekipman, Endüstriyel Otomasyon |