| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący serwomechanizmu pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Aplikacja | Maszyny górnicze, układ hydrauliczny pojazdów ciężkich |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy Rexroth, zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
| Zastosowanie | Ładowarka, koparka |
| Kompatybilna pompa | Pompa serii Rexroth A10VO |
| Materiał korpusu | Żeliwo, stal i inne |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący, zawór elektromagnetyczny |
| Aplikacja | Koparki, wózki widłowe, ładowarki, dźwigi, maszyny rolnicze, urządzenia przemysłowe |
| MOQ | 1 szt |
| Tworzywo | Żeliwo, stal, brąz i inne |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy hydraulicznej Sauer, zawór sterujący pompy tłokowej |
| Zastosowanie | Maszyny budowlane, Maszyny górnicze |
| Kompatybilna pompa | Pompa tłokowa Sauer PV22 |
| Tworzywo | Odlewy, żeliwo sferoidalne, stal, brąz i inne |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczny zawór sterujący z dwiema szpulami, hydrauliczny zawór sterujący ciągnika |
| Maksymalny przepływ | 40 l/min |
| Gwarancja | 10 miesięcy |
| Aplikacja | Dźwig |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny, automatyka przemysłowa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny, automatyka przemysłowa |