| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Servoregelklep voor hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Klep van de pompcontrole |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Sollicitatie | Mijnbouwmachines, hydraulisch systeem voor zware voertuigen |
| Productnaam | Hydraulische pompcontroleaansluiting |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Rexroth pompregelklep, geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
| Toepassing | Lader, graafmachine |
| Compatibele pomp | Rexroth A10VO-serie pomp |
| Lichaamsmateriaal | Gietijzer, staal en andere |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Regelklep, magneetklep |
| Sollicitatie | Graafmachines, vorkheftrucks, laders, kranen, landbouwmachines, industriële uitrusting |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, brons en andere |
| Productnaam | Hydraulische pompcontroleaansluiting |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Sauer regelklep hydraulische pomp, regelklep zuigerpomp |
| Toepassing | Bouwmachines, Mijnbouwmachines |
| Compatibele pomp | Sauer PV22-pomp uit de zuigerserie |
| Materiaal | Gegoten, Kneedbaar ijzer, staal, brons en anderen |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische regelklep met twee spoelen, hydraulische regelklep voor tractoren |
| Maximale stroom | 40 L/min |
| Garantie | 10 maanden |
| Sollicitatie | Kraan |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur, industriële automatisering |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur, industriële automatisering |