| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος κριαριού, υδραυλικός κύλινδρος δεσίματος |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Επιχρωμίωση ή Προσαρμογή |
| Λειτουργία λειτουργίας | Μονής ή Διπλής Δράσης ή Τηλεσκόπιο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικοί κύλινδροι εκσκαφέων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κύλινδρος κάδου, Κύλινδρος ραβδιού, κύλινδρος βραχίονα |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Χρώμιο που καλύπτεται |
| Τύπος τοποθέτησης | Σκουλαρίκι, φλάντζα ή άλλο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm--380mm ή Custom |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 50mm--2000mm ή Custom |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
|---|---|
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 150–2500 mm ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σκουλαρίκι, Σκουλαρίκι, Φλάντζα ή άλλο |
| Τύπος κυλίνδρου | Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
| Διάμετρος κύλινδρου | 150-220mm ή Custom |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος ανύψωσης/υδραυλικός κύλινδρος διεύθυνσης |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-100000mm, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 18MPa~22MPa |