| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 |
| Sollicitatie | Originele klep beste vervanging |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Lastafhankelijke klep hydraulische pomp |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, mijnbouwmachines |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Toepassingen | Machines Productie |
|---|---|
| Onderhoud | Periodieke inspectie |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Nominale druk | 20 MPa |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Externe tandwielpomp/hydraulische tandwielpomp van Parker |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart/aanpassing |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | parker tandwielpomp, pgp-pomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| aanpassen | Voorzien |
| Verenigbaar | 100% |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische motor, hydraulische motoroliekeerring |
| Snelheidsbereik | 400-3000 tpm |
| Beginsel | Hydraulisch vermogen |
| Gebruik | Bouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, hydraulische reductiemotor met hoge snelheid |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Machines voor de mijnbouw en de opgraving |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Hs-code | 8413602290 |