| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische pomp/parker commerciële PGP |
| Materiaal | Gietijzer |
| Sollicitatie | landbouwmachines |
| Steekproef | Ja |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gebogen aszuigermotor, zuigermotor |
| Sollicitatie | Bouwmachines |
| Verplaatsing | 32cm³/omw |
| Flens | 2 gaten |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | PGP-koppelingspomp/PGP-vervangingsonderdelen |
| Materiaal | Gietijzer |
| Functies | Efficiëntie |
| Verenigbaar | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Productnaam | Aftermarket hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | permco hydraulische tandwielpomp, spuittandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart/aanpassing |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Parker hydraulische reductiemotor, hydraulische reductiemotor met lage snelheid |
| Verplaatsing | 6,2 ml/omw |
| Nominale snelheid | 1500 r/min |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, reductiemotor met laag toerental |
| Verplaatsing | 4,2 ml/omw |
| Max.koppel | 20 nm |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Productnaam | rexroth pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Drukregelklep hydraulische pomp |
| Toepassing | Bouwmachine, scheepskraan |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO45/60/75 Pomp |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Trefwoorden | KHB3K-G3/8 kogelkranen, hogedruk driewegkogelkraan G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Gebruik | Hydraulische 3-weg kogelkraan G1/2 |