| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική αντλία/παρκέρ επαγγελματικό PGP |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εφαρμογή | γεωργικά μηχανήματα |
| Δείγμα | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας εμβόλου λυγισμένου άξονα, κινητήρας εμβόλου |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Εκτόπισμα | 32 cm³/στροφ |
| Φλάντζα | 2 τρύπες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανταλλακτικά αντλίας συμπλέκτη PGP/PGP |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χαρακτηριστικά | Αποδοτικότητα |
| Σύμφωνος | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία aftermarket |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντλία υδραυλικού γραναζιού permco, Αντλία με γρανάζια ψεκασμού |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο/προσαρμογή |
| Προσαρμογή | ΝΑΙ/ΚΑΕ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας με γρανάζια parker, υδραυλικός κινητήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 6,2 ml/r |
| Ωριαία ταχύτητα | 1500 r/min |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, μειωτήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 4,2 ml/r |
| Μέγιστη ροπή | 20 nm |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | βαλβίδα ελέγχου αντλίας rexroth |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ελέγχου πίεσης υδραυλικής αντλίας |
| Εφαρμογή | Μηχάνημα Κατασκευής, Γερανό πλοίου |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Αντλία Rexroth A11VO45/60/75 |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαίρες βαλβίδες KHB3K-G3/8、Σφαιρική βαλβίδα τριών κατευθύνσεων υψηλής πίεσης G1/2 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 315 μπαρ |
| Χρήση | Υδραυλική σφαιρική βαλβίδα 3 κατευθύνσεων G1/2 |