| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa/parker ticari PGP |
| Malzeme | Dökme demir |
| Başvuru | Tarım makinesi |
| Örnek | Evet |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Bükülmüş Eksenli Pistonlu Motor, Pistonlu Motor |
| Başvuru | İnşaat makineleri |
| Yer değiştirme | 32cm³/dev |
| Flanş | 2 delik |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | PGP Debriyaj Pompası/PGP yedek parçaları |
| Malzeme | Dökme demir |
| Özellikler | Yeterlik |
| Uyumlu | PGP315, PGP330, PGP350, PGP365, PGM315, PGM330, PGM350, PGM365 |
| Ürün Adı | Satış Sonrası Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | permco hidrolik dişli pompa, Püskürtme dişli pompası |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah/Özelleştirme |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Parker hidrolik dişli motor, düşük hızlı hidrolik dişli motor |
| Yer değiştirme | 6,2 ml/dak |
| Nominal hız | 1500 dev/dak |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, düşük hızlı dişli motor |
| Yer değiştirme | 4,2 ml/dak |
| Maksimum tork | 20 deniz mili |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Ürün Adı | rexroth pompa kontrol vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Basınç Kontrol Vanası |
| uygulama | İnşaat Makinası, Gemi Vinci |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO45/60/75 Pompa |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | KHB3K-G3/8 Küresel Vanalar、Yüksek basınçlı üç yollu küresel vana G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Kullanım | Hidrolik 3 yollu küresel vana G1/2 |