| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eksenel Pistonlu Motor, Yüksek Torklu Pistonlu Motor |
| Başvuru | Transit Mikser, Ekskavatör, Yol Silindiri |
| Yer değiştirme | 105cm³/dev |
| Garanti Hizmeti | 12 Ay |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, Düşük Devirli Hidrolik Motor |
| Çalışma hızı | 400 - 3000 RPM |
| Ağırlık | 10 kg |
| Rotasyon yönü | çift yönlü |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Akış hızı | 63L/dak |
| akışı bölme | 8-12L/dk |
| MAKARALAR | 1-10 makara |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Aralıklı | 275 bar |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Yüksek Hızlı Pistonlu Motor, Eksenel Pistonlu Motor |
| Başvuru | Kazı makineleri, inşaat makineleri |
| Yer değiştirme | 55cm³/dev |
| Rulmanlar | Standart |
| Ürün Adı | Hidrolik motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dişli tipi hidrolik motor, Yüksek hızlı dişli motor |
| Maksimum Hız | 2400 rpm'ye kadar |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Özellikler | Yüksek Basınç |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | A11VO Pompa Yük Algılama Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Başvuru | Liman Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Oransal Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pompa Kontrol Vanası |
| Malzeme | Dökme/Sfero, Çelik, Bronz ve Diğerleri |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A6VM Serisi |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa Değiştirme Kiti |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa yedek Parçaları 、 Pistonlu Pompa Parçaları Değiştirildi |
| Hizmet | Evet, teknik destek sağlayın |
| Parça | Silindir bloğu, valf plakası vb. |
| Uyumlu | Evet, orijinaliyle %100 değiştirildi |