| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met hoog koppel |
| Sollicitatie | Transitmixer, graafmachine, wals |
| Verplaatsing | 105cm³/omw |
| Garantieservice | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, hydraulische motor met laag toerental |
| Bedrijfssnelheid | 400 tot 3000 tpm |
| Gewicht | 10 kg |
| Rotatierichting | bidirectioneel |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 63L/min |
| Het verdelen Stroom | 8-12 L/min |
| Spolen | 1-10 spoelen |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Met tussenpozen | 275 bar |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hoge snelheid zuigermotor, axiale zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 55cm³/omw |
| Lagers | Standaard |
| Productnaam | Hydraulische motor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische motor van het tandwieltype, hogesnelheidsreductiemotor |
| Maximale snelheid | tot 2400 t/min |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Functies | Hoge druk |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | A11VO Pomplastafhankelijke klep |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| Sollicitatie | Havenmachines, bouwmachines |
| Productnaam | Proportionele regelklep voor hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Klep van de pompcontrole |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer, staal, brons en andere |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A6VM-serie |
| Productnaam | Vervangingsset voor hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pomp, onderdelen van zuigerpomp verwisseld |
| Dienst | Ja, bied technische ondersteuning |
| Deel | Cilinderblok, klepplaat, etc |
| Verenigbaar | Ja, 100% verwisseld met het origineel |