| Productnaam | Reserveonderdelen voor hydraulische zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Aftermarket hydraulische pomponderdelen, reparatieset voor hydraulische pomp |
| Dienst | Bied technische ondersteuning |
| Kwaliteit | 100% compatibel met origineel |
| Verpakking Details | karton |
| Materialen | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Productnaam | Hydraulische externe tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | concentrische hydraulische tandwielpomp, industriële tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminium |
| Druk | 20-25MPa |
| Steekproef | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ventieltype | Hydraulische magneetklepbediening |
| Sollicitatie | voor 771D 775D 776D Motor |
| Voorraad | Op voorraad |
| Type | Draai Signaal Schakelaar |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | commerciële intertech parker commerciële tandwielpompen/parker tandwielpompconfigurator |
| aanpassen | JA/OEM |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Hydraulisch systeem |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Uitwisselbaar met Parker tandwielpomp/PGP stille tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gewicht | 10 kg |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met vaste cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Bouwmachines, industriële apparatuur |
| Verplaatsing | 180 cm3/omwenteling |
| Rotatie | Beide richtingen |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | tandwielmotorpomp, tandwielpomp met motor |
| Snelheidsbereik | 600-2400 tpm |
| Gebruik | Olie en gas en boorapparatuur |
| Gewicht | 40 kg |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Yuken zuigerpomp, dubbele zuigerpomp |
| Type | Axiale zuigerpomp met variabele verplaatsing |
| Verplaatsing | 74cc/omw |
| Hoogte | 10 inch |