| Nazwa produktu | Części zamienne do hydraulicznych pomp tłokowych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Nieoryginalne części pompy hydraulicznej, zestaw naprawczy pompy hydraulicznej |
| Praca | Zapewnij wsparcie techniczne |
| Jakość | 100% kompatybilne z oryginałem |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Przybory | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata zewnętrzna |
|---|---|
| Słowa kluczowe | koncentryczna hydrauliczna pompa zębata, przemysłowa pompa zębata |
| Tworzywo | Aluminium |
| Ciśnienie | 20-25MPA |
| Próbka | Tak |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Aplikacja | Dla silnika 771D 775D 776D |
| Magazyn | W magazynie |
| Typ | Przełącznik kierunkowskazów |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | komercyjny intertech parker komercyjne pompy zębate/konfigurator pomp zębatych parker |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Aplikacja | Układ hydrauliczny |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zamienne z pompą zębatą Parker/cichą pompą zębatą PGP |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 kg |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy osiowy, silnik tłokowy o stałym przemieszczeniu |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Przemieszczenie | 180 cm³/obr. |
| Obrót | Obydwa kierunki |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa z motoreduktorem, pompa zębata z silnikiem |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Używać | Ropa i gaz oraz sprzęt wiertniczy |
| Waga | 40 kg |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa tłokowa Yuken, pompa dwutłokowa |
| Typ | Zmienne przemieszczenie osiowa pompa tłokowa |
| Przemieszczenie | 74 cm3/obr |
| Wysokość | 10 cali |