| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa Yedekleri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Satış Sonrası Hidrolik Pompa Parçaları、Hidrolik Pompa Tamir Takımı |
| Hizmet | Teknik destek sağlayın |
| Kalite | % 100 orijinalle uyumlu |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Malzemeler | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Ürün Adı | Hidrolik dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | eşmerkezli hidrolik dişli pompa, endüstriyel dişli pompa |
| Malzeme | Alüminyum |
| Basınç | 20-25MPA |
| Örnek | Evet |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Vana tipi | Hidrolik Solenoid Valf Kontrolü |
| Başvuru | 771D 775D 776D Motor için |
| Stoklamak | Stokta var |
| Tip | Dönüş sinyali anahtarı |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | ticari intertech parker ticari dişli pompalar/parker dişli pompa yapılandırıcısı |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Hidrolik Sistem |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Parker dişli pompası/PGP sessiz dişli pompasıyla değiştirilebilir |
| Malzeme | Dökme demir |
| Ağırlık | 10 kg |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Ürün Adı | Pistonlu motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eksenel Pistonlu Motor, Sabit Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Yer değiştirme | 180cm³/devir |
| Döndürme | Her İki Yön |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motorlu pompa, motorlu dişli pompa |
| Hız aralığı | 600-2400 devir/dakika |
| Kullanmak | Petrol ve Gaz ve Sondaj Ekipmanları |
| Ağırlık | 40 kg |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yuken pistonlu pompa, çift pistonlu pompa |
| Tip | Değişken yer değiştirme eksenel piston pompası |
| Yer değiştirme | 74 cc/dev |
| Yükseklik | 10 inç |