| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικοί κύλινδροι για σπαρτήρα |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικοί κύλινδροι για σπαρτικό, υδραυλικοί κύλινδροι εκσκαφέων, υδραυλικοί κύλινδροι γεωργίας |
| Εφαρμογή | Αγροϋδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | 45#/Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Κόκκινο/Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος τρακτέρ, κύλινδρος θεριζοαλωνιστικής μηχανής |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-100000mm, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 18MPa~22MPa |
| Όνομα προϊόντος | Αγροτικοί Τηλεσκοπικοί κύλινδροι πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος διαχωριστή ξύλου, Τηλεσκοπικοί υδραυλικοί κύλινδροι πολλαπλών σταδίων αγροτικού εξοπλισμού |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-1000oomm, Custom |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 7/14/16/21/31,5MPa 37,5/63MPa, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Δομή | Έμβολο/Έμβολο/Τηλεσκοπικό Τύπο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εξουσία | Υδραυλικά & Πνευματικά |
| Προσδιορισμός | 150*30*30 εκ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| MOQ | 1 σετ |
| Δομή | Έμβολο/Έμβολο/Τηλεσκοπικό Τύπο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| MOQ | 1 σετ |
| Δομή | Έμβολο/Έμβολο/Τηλεσκοπικό Τύπο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Φορτηγά απορριμμάτων |
|---|---|
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Φορτηγά απορριμμάτων |
|---|---|
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εγγύηση | 1 Έτος |