| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | ακτινική αντλία εμβόλου, αντλία εμβόλου υψηλής πίεσης |
| MOQ | 1 |
| Χρώμα | Κίτρινος, εξατομικεύσιμος |
| Χρήση | Γκρέιντερ με κινητήρα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός Εξοπλισμός, Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 1 2 ιντσών, σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 3 8 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 31,5 MPa |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σταθερό κλείδωμα • Ακριβής έλεγχος • Ασφαλές και αξιόπιστο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα υδραυλικού φυσιγγίου, βαλβίδα τροφοδοσίας υγρού |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Βιομηχανικά Υδραυλικά |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, μπρούτζος και άλλα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
| Εφαρμογή | Γνήσια βαλβίδα καλύτερη αντικατάσταση |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Έλεγχος υδραυλικής ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Βάρος | 10 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός Εξοπλισμός, Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Όνομα προϊόντος | Κιτ ανταλλακτικών υδραυλικής κύριας αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κιτ επισκευής κύριας αντλίας υδραυλικού εμβόλου, γνήσια ανταλλακτικά υδραυλικής εμβόλου αντλίας |
| Πρακομμένος | 12 Μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Εφαρμογή | Μέρη κύριας αντλίας εκσκαφέα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |