| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Meertrapscilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische hefcilinder, cilinder voor houtkloof |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ramcilinder, hydraulische trekstangcilinder |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verchromen of op maat |
| Werkmodus | Enkelwerkend of dubbelwerkend of telescoop |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Cylinders |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Emmercilinder, Stickcilinder, Armcilinder |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Maat | Aanpasbaar |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Geplateerd Chrome |
| Montagetype | Oorbel, Flens of iets anders |
| Cilinderdiameter | 40 mm - 380 mm of aangepast |
| Slaglengte | 50 mm - 2000 mm of aangepast |