| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Cylinder wielostopniowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny siłownik podnoszenia, Cylinder łuparki do drewna |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny drążka kierowniczego |
| Tworzywo | Stal |
| Obróbka powierzchni | Chromowanie lub niestandardowe |
| Tryb pracy | Pojedynczego lub podwójnego działania lub teleskop |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do koparek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder łyżki, Cylinder drążka, Cylinder ramienia |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Tworzywo | Stal lub inna |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Chromowane |
| Typ mocowania | Kolczyk, kołnierzyk lub inny |
| Średnica cylindra | 40 mm - 380 mm lub niestandardowe |
| Długość udaru | 50 mm - 2000 mm lub niestandardowe |