| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Kaldırma Silindiri, Kütük Ayırıcı Silindir |
| Bore Dia | Gelenek |
| Çubuk çapı | Gelenek |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Ram Silindiri, Rot Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | Çelik |
| Yüzey işleme | Krom Kaplama veya Özel |
| Çalışma modu | Tek Etkili veya Çift Etkili veya Teleskop |
| Ürün adı | Ekskavatör Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kova silindiri, Çubuk silindiri, Kol silindiri |
| Garanti | 12 ay |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
|---|---|
| Yüzey İşlem | Krom kaplama |
| Montaj Tipi | Küpe, Flanş veya diğer |
| Silindir çapı | 40mm - 380mm veya Özel |
| İnme uzunluğu | 50mm - 2000mm veya Özel |