| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Εξωτερική γραναζωτή αντλία/Υδραυλική γραναζωτή αντλία Parker |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο/προσαρμογή |
| Προσαρμογή | ΝΑΙ/ΚΑΕ |
| Όνομα προϊόντος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική γραναζωτή αντλία, γραναζωτή αντλία parker, γραναζωτή αντλία pompa |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| Εφαρμογή | Μηχανικά Οχήματα, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Υλικά | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
|---|---|
| Υλικό | κράμα αργιλίου |
| Προσαρμογή | Υποστηρίζεται |
| Τύπος άξονα | Νάρθηκα / Πλήκτρα |
| Εφαρμογή | Forklift φορτηγά |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία κινητήρα, γραναζωτή αντλία με κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 600-2400 σ.α.λ |
| Χρήση | Πετρέλαιο και φυσικό αέριο και εξοπλισμός γεωτρήσεων |
| Βάρος | 40 κιλά |