| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία Parker |
| Εφαρμογή | μηχανήματα κατασκευών, γεωργικά μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία τρακτέρ, αντλίες υδραυλικών γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία σταθερής εξό |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Σειρά μετατοπίσεων | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | φραγμός 207 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία με γρανάζια parker, περιστροφική γραναζωτή αντλία, αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εφαρμογή | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Περίοδος Εγγύησης | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία Parker |
| εφαρμογή | Μηχανικά οχήματα (ανατρεπόμενα φορτηγά, γερανοί, οδοκαθαριστές), γεωργικά μηχανήματα |
| υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Κωδικός Hs | 8413602290 |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Εφαρμογές | Κατασκευή μηχανημάτων |
|---|---|
| Συντήρηση | Περιοδικός Έλεγχος |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Ονομαστική πίεση | 20 mpa |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Σχήμα πλέγματος | Εξωτερική δέσμευση |
|---|---|
| Πλαίσιο δοντιού | Ίσιο δόντι |
| Στροφή δοντιού | Involute |
| Εξουσία | Υδραυλικός |
| Εφαρμογές | Κατασκευή μηχανημάτων |
| Όνομα προϊόντος | Αντλία εργαλείων της VOLVO |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Συνεργεία εκσκαφέων, Εξυπηρέτηση μετά την πώληση βαρέων μηχανημάτων |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος | Αντλία μετατροπής OEM |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά Επισκευής Εκσκαφέα |