| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος τρακτέρ, κύλινδρος θεριζοαλωνιστικής μηχανής |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-100000mm, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 18MPa~22MPa |
| Όνομα προϊόντος | Αγροτικοί Τηλεσκοπικοί κύλινδροι πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος διαχωριστή ξύλου, Τηλεσκοπικοί υδραυλικοί κύλινδροι πολλαπλών σταδίων αγροτικού εξοπλισμού |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-1000oomm, Custom |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 7/14/16/21/31,5MPa 37,5/63MPa, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντος | Κύλινδρος πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος ανύψωσης, κύλινδρος διαχωριστή κορμών |
| Μπόρε Ντία | έθιμο |
| Ράβδος | έθιμο |
| Εφαρμογή | Γεωργικά μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό κύλινδρο φορτηγού απορριμμάτων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Μονός Υδραυλικός Κύλινδρος, Μικρός Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| MOQ | 1 τεμ |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |