| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Τυπικοί υδραυλικοί κύλινδροι, μονόδρομος υδραυλικός κύλινδρος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα ή άλλο |
| Εφαρμογή | Γεωργικά μηχανήματα |
| Πίεση εργασίας | 16-30Mpa |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Τυπικοί υδραυλικοί κύλινδροι, μονόδρομος υδραυλικός κύλινδρος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα ή άλλο |
| Εφαρμογή | Γεωργικά μηχανήματα |
| Πίεση Εργασίας | 16-30Mpa |
| Όνομα προϊόντος | Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανακατασκευή υδραυλικού κυλίνδρου, υδραυλικού κυλίνδρου εμβόλου |
| Εφαρμογή | Πλατφόρμα εκφόρτωσης |
| Χρώμα | έθιμο |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος ανύψωσης/υδραυλικός κύλινδρος διεύθυνσης |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-100000mm, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 18MPa~22MPa |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
|---|---|
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 150–2500 mm ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σκουλαρίκι, Σκουλαρίκι, Φλάντζα ή άλλο |
| Τύπος κυλίνδρου | Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
| Διάμετρος κύλινδρου | 150-220mm ή Custom |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |