| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Standart Hidrolik Silindirler, Tek Yönlü Hidrolik Silindir |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya diğer |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Çalışma Basıncı | 16-30Mpa |
| Ürün adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Standart Hidrolik Silindirler, Tek Yönlü Hidrolik Silindir |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya diğer |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Çalışma Basıncı | 16-30Mpa |
| Ürün Adı | Teleskopik silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindirin Yeniden İnşası、Hidrolik Ram Silindiri |
| Başvuru | İndirim platformu |
| Renk | Gelenek |
| Garanti | 12 Ay |
| Ürün adı | Damperli Kamyonlar Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kaldırma Hidrolik Silindiri/Direksiyon Hidrolik Silindiri |
| İnme uzunluğu | 5cm-100000mm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 18MPa~22MPa |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
|---|---|
| İnme uzunluğu | 150–2500 mm veya özel |
| Montaj Tipi | Muylu, Küpe, Flanş veya diğer |
| Silindir Tipi | Teleskopik silindir |
| Silindir çapı | 150-220mm veya Özel |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |