| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Standardowe cylindry hydrauliczne, jednokierunkowy cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | ze stali nierdzewnej lub innych |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Ciśnienie robocze | 16-30 MPa |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Standardowe cylindry hydrauliczne, jednokierunkowy cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | ze stali nierdzewnej lub innych |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Ciśnienie robocze | 16-30 MPa |
| Nazwa produktu | Cylinder teleskopowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Regeneracja siłownika hydraulicznego, siłownika hydraulicznego |
| Aplikacja | Platforma rozładunkowa |
| Kolor | Zwyczaj |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny podnoszenia/cylinder hydrauliczny układu kierowniczego |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |
| Tworzywo | Stal lub inna |
|---|---|
| Długość udaru | 150–2500 mm lub niestandardowe |
| Typ mocowania | Czop, kolczyk, kołnierz lub inny |
| Typ cylindra | Cylinder teleskopowy |
| Średnica cylindra | 150-220 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |