| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Standardowe cylindry hydrauliczne, jednokierunkowy cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | ze stali nierdzewnej lub innych |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Ciśnienie robocze | 16-30 MPa |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy typu tarczy sterującej, silnik tłokowy o zmiennym wydatku |
| Aplikacja | Maszyny morskie, sprzęt górniczy |
| Przemieszczenie | 28-1000cm³/obr |
| Kołnierz | 4 otwory lub 8 otworów |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Cylinder wielostopniowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny siłownik podnoszenia, Cylinder łuparki do drewna |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny OMR, szybki silnik hydrauliczny o niskim momencie obrotowym |
| Przemieszczenie | 6,2 ml/obr |
| Personalizacja | Tak |
| Uszczelka | Pudełko kartonowe |
| Nazwa produktu | Zewnętrzny silnik przekładniowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczny silnik przekładniowy, silnik przekładniowy o wysokim momencie obrotowym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Używać | Sprzęt do podnoszenia |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy osiowy, silnik tłokowy o stałym przemieszczeniu |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Przemieszczenie | 180 cm³/obr. |
| Obrót | Obydwa kierunki |
| Nazwa produktu | Cylinder przyczepy do zboża |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry ładowarek kołowych, Cylindry hydrauliczne bron |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | ZWYCZAJ |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niebieski/niestandardowy |