| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do koparek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder tłokowy dwustronnego działania, Cylinder ze spawanym korpusem |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/niebieski/niestandardowy |
| Nazwa produktu | Rolnicze wielostopniowe cylindry teleskopowe |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder rozłupujący drewno, sprzęt rolniczy Wielostopniowe teleskopowe cylindry hydrauliczne |
| Długość udaru | 5 cm-1000oomm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa itp. |
| Szczegóły pakowania | 45*32*30 |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 tygodnie |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 60000 sztuk/rok |
| Nazwa handlowa | RUNHE |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry jednostronnego i podwójnego działania, cylindry rolnicze |
| Aplikacja | Ciągnik lub inna maszyna rolnicza |
| Interfejs montażowy | Mocowanie czopowe lub inne |
| Obróbka powierzchni | Chromowane poszycie |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy typu tarczy sterującej, silnik tłokowy o zmiennym wydatku |
| Aplikacja | Maszyny morskie, sprzęt górniczy |
| Przemieszczenie | 28-1000cm³/obr |
| Kołnierz | 4 otwory lub 8 otworów |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |