| Ürün adı | Ekskavatör Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Çift Etkili Pistonlu Silindir, Kaynaklı Gövde Silindiri |
| Başvuru | Çiftlik Hidrolik Silindirleri |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Mavi/Özel |
| Ürün Adı | Tarımsal Çok Kademeli Teleskopik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ahşap Ayırıcı Silindir 、 Tarım Ekipmanları Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindirler |
| İnme uzunluğu | 5cm-1000oomm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 7/14/16/21/31,5MPa 37,5/63MPa, vb. |
| Ambalaj bilgileri | 45*32*30 |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 hafta |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | 60000PCS / Yıl |
| Marka adı | RUNHE |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tek ve Çift Etkili Silindirler, Çiftlik Tarım Silindiri |
| Başvuru | Traktör veya Diğer Tarım Makineleri |
| Montaj Arayüzü | Muylu Montajı veya Diğer |
| Yüzey işleme | Krom kaplama |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eğik Plakalı Tip Pistonlu Motor, Değişken Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | Deniz Makineleri, Madencilik Ekipmanları |
| Yer değiştirme | 28-1000cm³/dev |
| Flanş | 4 Delik veya 8 Delik |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |