| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik kontrol vanası joystick, 3 makaralı hidrolik kontrol vanası |
| Maksimum akış | 80 lt/dk |
| Maksimum baskı | 350 bar |
| Nominal çap | 13 mm |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Kartuş Valfı, Akışkan Güç Valfi |
| Başvuru | Tarım Makinaları, Endüstriyel Hidrolik |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, bronz ve diğerleri |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Solenoid Kartuş Valfı, Hidrolik Valf |
| Başvuru | Hidrolik manifoldlar, presler, endüstriyel makineler, otomasyon ekipmanları |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, alüminyum ve diğerleri |
| Ürün Adı | Hidrolik valf |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Mantık Valfı, Hidrolik Kartuş Valfı |
| Başvuru | Hidrolik manifoldlar, presler, endüstriyel makineler, otomasyon ekipmanları |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, alüminyum ve diğerleri |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Yekeler Hidrolik Silindirler、tırmıklar Hidrolik Silindirler |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Mavi/Özel |
| Ürün adı | Çiftlik Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Forklift Hidrolik Silindirleri, ekskavatör Hidrolik Silindirleri |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Özel |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Aralıklı | 275 bar |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirmeler | 1,275 - 6,375 devir (21 - 105 cc/devir) |
| Maksimum Hız | 2400 devir |
| Akış aralığı | Bölüm başına 63 gpm (238,5 lpm) |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, Düşük Devirli Hidrolik Motor |
| Çalışma hızı | 400 - 3000 RPM |
| Ağırlık | 10 kg |
| Rotasyon yönü | çift yönlü |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pistonlu Motor, Hidrolik Pistonlu Motor |
| Başvuru | Kazı makineleri, inşaat makineleri |
| Yer değiştirme | 56cm³/dev |
| nominal tork | 356 N・m |