| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | χειριστήριο υδραυλικής βαλβίδας ελέγχου, υδραυλική βαλβίδα ελέγχου 3 καρούλια |
| Μέγιστη ροή | 80 λ/λ |
| Μέγιστη πίεση | 350 μπαρ |
| Ονομαστική διαμέτρου | 13 mm |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα υδραυλικού φυσιγγίου, βαλβίδα τροφοδοσίας υγρού |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Βιομηχανικά Υδραυλικά |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, μπρούτζος και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα σωληνοειδούς φυσίγγιου, υδραυλική βαλβίδα |
| Εφαρμογή | Υδραυλικές πολλαπλές, πρέσες, βιομηχανικά μηχανήματα, εξοπλισμός αυτοματισμού |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, αλουμίνιο και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική βαλβίδα |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Hydraulic Logic Valve, Hydraulic Cartridge Valve |
| Εφαρμογή | Υδραυλικές πολλαπλές, πρέσες, βιομηχανικά μηχανήματα, εξοπλισμός αυτοματισμού |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, αλουμίνιο και άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Tillers Hydraulic Cylinders、harrows Hydraulic Cylinders |
| Εφαρμογή | Αγροϋδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | 45#/Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Κόκκινο/Μπλε/Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Φάρμα υδραυλικοί κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικοί κύλινδροι περονοφόρου, υδραυλικοί κύλινδροι εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Αγροϋδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | 45#/Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Κόκκινο/Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας Gerotor, υδραυλικός κινητήρας parker torqlink |
| Σειρά μετατοπίσεων | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Διαλείπων | 275 bar |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας Gerotor, υδραυλικός κινητήρας parker torqlink |
| Εκτοπισμοί | 1.275 έως 6.375 cir (21 έως 105 cc/στροφές) |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 2400 περιστροφές/λεπτό |
| Εύρος ροής | 63 gpm (238,5 lpm) ανά τμήμα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, Υδραυλικός κινητήρας χαμηλών στροφών |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 400 έως 3000 σ.α.λ |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Κατεύθυνση περιστροφής | αμφίδρομος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος κινητήρας, Υδραυλικός κινητήρας εμβόλου |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας, μηχανήματα κατασκευής |
| Εκτόπισμα | 56 cm³/στροφ |
| Ονομαστική ροπή | 356 N・m |