| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | joystick voor hydraulische regelklep, hydraulische regelklep met 3 spoelen |
| Maximale stroom | 80 l/min. |
| Maximale druk | 350 bar |
| Nominale diameter | 13 mm |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulisch patroonventiel, vloeistofkrachtventiel |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, industriële hydraulica |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, brons en andere |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Magneetventiel, hydraulisch ventiel |
| Sollicitatie | Hydraulische spruitstukken, persen, industriële machines, automatiseringsapparatuur |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, aluminium en andere |
| Productnaam | Hydraulische klep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische logische klep, hydraulische patroonklep |
| Sollicitatie | Hydraulische spruitstukken, persen, industriële machines, automatiseringsapparatuur |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, aluminium en andere |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders van frezen, hydraulische cilinders van eggen |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/blauw/aangepast |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor landbouwbedrijven |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders voor vorkheftrucks, hydraulische cilinders voor graafmachines |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/aangepast |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Met tussenpozen | 275 bar |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingen | 1,275 tot 6,375 cir (21 tot 105 cc/omw) |
| Maximale snelheid | 2400 t/min |
| Stroombereik | 63 gpm (238,5 lpm) per sectie |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, hydraulische motor met laag toerental |
| Bedrijfssnelheid | 400 tot 3000 tpm |
| Gewicht | 10 kg |
| Rotatierichting | bidirectioneel |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor, hydraulische zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 56cm³/omw |
| Nominaal koppel | 356 N・m |