| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny motoreduktor Parkera, hydrauliczny motoreduktor o niskiej prędkości |
| Przemieszczenie | 6,2 ml/obr |
| Prędkość znamionowa | 1500 obr./min |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Joystick hydraulicznego zaworu sterującego, 3-szpulowy hydrauliczny zawór sterujący |
| Maksymalny przepływ | 80 l/min |
| Maksymalne ciśnienie | 350 bar |
| Średnica nominalna | 13 mm |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór kasetowy, zawór zasilania płynem |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze, Hydraulika przemysłowa |
| MOQ | 1 szt |
| Tworzywo | Żeliwo, stal, brąz i inne |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Elektromagnetyczny zawór kasetowy, zawór hydrauliczny |
| Aplikacja | Rozdzielacze hydrauliczne, prasy, maszyny przemysłowe, urządzenia automatyki |
| MOQ | 1 szt |
| Tworzywo | Żeliwo, stal, aluminium i inne |
| Nazwa produktu | Zawór hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór logiczny, hydrauliczny zawór kasetowy |
| Aplikacja | Rozdzielacze hydrauliczne, prasy, maszyny przemysłowe, urządzenia automatyki |
| MOQ | 1 szt |
| Tworzywo | Żeliwo, stal, aluminium i inne |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry hydrauliczne glebogryzarki, brony Cylindry hydrauliczne |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niebieski/niestandardowy |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry hydrauliczne do wózków widłowych, cylindry hydrauliczne do koparek |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niestandardowy |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Zakres przemieszczenia | 44,3 ml/obr. -147,5 ml/obr |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Przerywany | 275 barów |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Przemieszczenia | 1,275 do 6,375 cyrk (21 do 105 cm3/obr.) |
| Maksymalna prędkość | 2400 obr./min |
| Zakres przepływu | 63 gal/min (238,5 l/min) na sekcję |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik hydrauliczny o niskiej prędkości obrotowej |
| Prędkość robocza | 400 do 3000 obr./min |
| Waga | 10 kg |
| Kierunek obrotu | dwukierunkowy |