| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Moc | Hydrauliczne i pneumatyczne |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny 3-drogowy wysokociśnieniowy zawór kulowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny zawór sterujący John Deere, hydrauliczny zawór sterujący do łuparki do drewna |
| Średnica nominalna | 25 mm |
| Pakiet | Pudełko, karton, paleta |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 1 2-calowy wysokociśnieniowy zawór kulowy, 3 8 wysokociśnieniowy zawór kulowy |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Kluczowe funkcje | Stabilne blokowanie • Precyzyjne sterowanie • Bezpieczne i niezawodne |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy o dużej prędkości, silnik tłokowy osiowy |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 55cm³/obr |
| Namiar | Standard |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący kierunkiem sterowany elektromagnetycznie |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze, urządzenia przemysłowe |
| MOQ | 1 szt |
| Tworzywo | Żeliwo, stal, brąz i inne |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny motoreduktor Parkera, hydrauliczny motoreduktor o niskiej prędkości |
| Przemieszczenie | 6,2 ml/obr |
| Prędkość znamionowa | 1500 obr./min |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |