| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa pilotowa, pilotowa pompa zębata |
| Tworzywo | Odlew/żeliwo sferoidalne, stal, brąz i inne |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typy | Całkowicie zamienna z oryginalną pompą |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Zęby | 13 |
| Kąt ciśnienia | 20 ° |
| Głoska bezdźwięczna | Olej |
|---|---|
| Efektywność | Do 95% |
| Typ wału | Wielowypustowe lub wpustowe |
| Tabliczka z nazwiskiem | Typ standardowy |
| Tryb jazdy | Hydrauliczna pompa wzajemna |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, zewnętrzna pompa zębata |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pilotowa pompa zębata |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Waga | 5,6 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 16/4,5 ml/obr |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata pilota, pomocnicza pompa pilotowa |
| Waga | 6,3 kg |
| Zakres prędkości | 600-3000 obr./min |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa z motoreduktorem, pompa zębata z silnikiem |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Używać | Ropa i gaz oraz sprzęt wiertniczy |
| Waga | 40 kg |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, hydrauliczny silnik przekładniowy o dużej prędkości |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Używać | Maszyny wydobywcze i wykopaliskowe |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczny zawór sterujący z dwiema szpulami, hydrauliczny zawór sterujący ciągnika |
| Maksymalny przepływ | 40 l/min |
| Gwarancja | 10 miesięcy |
| Aplikacja | Dźwig |