| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Stroom | Hydraulisch en pneumatisch |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Hydraulische 3-weg hogedrukkogelkraan |
|---|---|
| Sleutelwoorden | John Deere hydraulische regelklep, hydraulische regelklep voor houtsplijter |
| Nominale diameter | 25 mm |
| Pakket | Doos, doos, pallet |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Hoge drukKogelklep |
|---|---|
| Trefwoorden | 1 2 inch hogedrukkogelkraan, 3 8 hogedrukkogelkraan |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Belangrijke functies | Stabiele vergrendeling • Nauwkeurige bediening • Veilig en betrouwbaar |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hoge snelheid zuigermotor, axiale zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 55cm³/omw |
| Lagers | Standaard |
| Ventieltype | Kogelkraan |
|---|---|
| Balmateriaal | Koolstofstaal |
| Verbindingsgrootte | 1 inch, 1/2 inch, 1/4 inch, 2 inch, 3 inch, 3/4 inch, 3/8 inch |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -22-140F |
| temperatuur van media | Hoge temperatuur |
| Productnaam | Hydraulische REGELKLEP |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Solenoïde - in werking gestelde Richtingcontroleklep |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, industriële uitrusting |
| MOQ | 1 st |
| Materiaal | Gietijzer, staal, brons en andere |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Parker hydraulische reductiemotor, hydraulische reductiemotor met lage snelheid |
| Verplaatsing | 6,2 ml/omw |
| Nominale snelheid | 1500 r/min |
| Garantieperiode | 12 maanden |