| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Güç | Hidrolik ve Pnömatik |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Hidrolik 3 Yollu Yüksek Basınç Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | john deere hidrolik kontrol vanası, odun ayırıcı için hidrolik kontrol vanası |
| Nominal çap | 25mm |
| Paket | Kutu, karton, palet |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 1 2 inç yüksek basınçlı küresel vana、3 8 yüksek basınçlı küresel vana |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Anahtar Özellikler | Stabil Kilitleme • Hassas Kontrol • Güvenli ve Güvenilir |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Yüksek Hızlı Pistonlu Motor, Eksenel Pistonlu Motor |
| Başvuru | Kazı makineleri, inşaat makineleri |
| Yer değiştirme | 55cm³/dev |
| Rulmanlar | Standart |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Solenoidle Çalışan Yön Kontrol Valfi |
| Başvuru | Tarım Makinaları, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Adedi | 1 adet |
| Malzeme | Dökme Demir, çelik, bronz ve diğerleri |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Parker hidrolik dişli motor, düşük hızlı hidrolik dişli motor |
| Yer değiştirme | 6,2 ml/dak |
| Nominal hız | 1500 dev/dak |
| Garanti Süresi | 12 Ay |