| Ürün Adı | HİDROLİK KONTROL VANASI |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | iki makaralı hidrolik kontrol vanası, traktör hidrolik kontrol vanası |
| Maksimum akış | 40 L/DAKİKA |
| Garanti | 10 ay |
| Başvuru | Vinç |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Akış hızı | 63L/dak |
| akışı bölme | 8-12L/dk |
| MAKARALAR | 1-10 makara |
| Malzeme | Dökme demir |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Hidrolik Kilit |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik sistemdeki hidrolik kilit, Ön ve yan hidrolik kilit destek silindirleri |
| PN | 32 MPa |
| Nominal akış hızı | 40l/dk |
| Kullanım | Hidrolik silindirler |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün adı | Hidrolik Silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 takım |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün adı | Hidrolik Silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 takım |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik motor, hidrolik motor yağ keçesi |
| Hız aralığı | 400-3000 devir/dakika |
| Prensip | Hidrolik güç |
| Kullanmak | İnşaat makineleri |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |