| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Cylinders |
|---|---|
| Trefwoorden | Dubbelwerkende zuigercilinder, gelaste lichaamscilinder |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor landbouwbedrijven |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/blauw/aangepast |
| Productnaam | Meertraps telescopische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Houten kloofcilinder, meertraps telescopische hydraulische cilinders voor landbouwmachines |
| Slaglengte | 5cm-1000oomm,aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa, enz. |
| Verpakking Details | 45*32*30 |
|---|---|
| Levertijd | 2 weken |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 60000 STKS/Jaar |
| Merknaam | RUNHE |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Enkel- en dubbelwerkende cilinders, landbouwcilinders voor landbouwbedrijven |
| Sollicitatie | Tractor of andere landbouwmachines |
| Montage-interface | Tapmontage of anders |
| Oppervlaktebehandeling | Chrome plating |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor van het type tuimelschijf, zuigermotor met variabele cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Maritieme machines, mijnbouwapparatuur |
| Verplaatsing | 28-1000cm³/omw |
| Flens | 4 gaten of 8 gaten |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |