| Ürün adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Standart Hidrolik Silindirler, Tek Yönlü Hidrolik Silindir |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya diğer |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Çalışma Basıncı | 16-30Mpa |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eğik Plakalı Tip Pistonlu Motor, Değişken Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | Deniz Makineleri, Madencilik Ekipmanları |
| Yer değiştirme | 28-1000cm³/dev |
| Flanş | 4 Delik veya 8 Delik |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Kaldırma Silindiri, Kütük Ayırıcı Silindir |
| Bore Dia | Gelenek |
| Çubuk çapı | Gelenek |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | OMR hidrolik motor, Yüksek hızlı, düşük torklu hidrolik motor |
| Yer değiştirme | 6,2 ml/dak |
| Özelleştirme | Evet |
| Ambalaj | Karton Kutu |
| Ürün Adı | Dış Dişli Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli motor, yüksek torklu dişli motor |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Kaldırma ekipmanları |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Vana tipi | Küresel Vana |
|---|---|
| Top Malzemesi | Karbon Çelik |
| Bağlantı Boyutu | 1 inç, 1/2 inç, 1/4 inç, 2 inç, 3 inç, 3/4 inç, 3/8 inç |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -22-140F |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Ürün Adı | Pistonlu motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eksenel Pistonlu Motor, Sabit Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Yer değiştirme | 180cm³/devir |
| Döndürme | Her İki Yön |
| Ürün adı | Tahıl Römorku Silindiri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Mini Yükleyici Silindirleri, Tırmıklar Hidrolik Silindirler |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | GELENEK |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Mavi/Özel |