| Ürün Adı | teleskopik hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Teleskopik Silindir、Silindir Teleskopik |
| Başvuru | Tarımsal Silindir |
| Malzeme | 45#/Özelleştirilebilir |
| Logo | Talebe göre |
| Ürün Adı | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 1 2 inç yüksek basınçlı küresel vana、3 8 yüksek basınçlı küresel vana |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Anahtar Özellikler | Stabil Kilitleme • Hassas Kontrol • Güvenli ve Güvenilir |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, Düşük Devirli Hidrolik Motor |
| Çalışma hızı | 400 - 3000 RPM |
| Ağırlık | 10 kg |
| Rotasyon yönü | çift yönlü |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Caterpillar pistonlu pompa, pistonlu pompa yüksek basınç |
| Tip | Eksenel piston pompası |
| Yer değiştirme | 74 cc/dev |
| Kullanmak | Motorlu kimse |
| Ürün Adı | Hidrolik 3 Yollu Yüksek Basınç Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | john deere hidrolik kontrol vanası, odun ayırıcı için hidrolik kontrol vanası |
| Nominal çap | 25mm |
| Paket | Kutu, karton, palet |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pistonlu pompa, hidrolik pilot pompa |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet Çok Kademeli Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindir Krikosu, Kaldırma Silindiri |
| Başvuru | Ağır Vasıta Mekanik Hidrolik Silindir |
| Sahne | Gelenek |
| Montaj Tipi | Küpe, Flanş, Çatal Ayak, Muylu, Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |