| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| hidrolik silindir tamiri | 20mm--220mm, Özelleştirilebilir |
| Frekans sürücüsü | 45# çelik |
| Tüp | 20 # çelik |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | tek ve çift etkili silindirler, paslanmaz çelik hidrolik silindir, yağ silindiri |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özelleştirme | Evet |
| Uygulanabilir | Tarım Makineleri |
| Ürün adı | Ekskavatör Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | çift etkili silindir, hidro silindirler, sabitleme hidrolik silindirleri |
| Malzeme | Alüminyum, Dökme Demir, 45mnb Çelik, Paslanmaz Çelik |
| Montaj | Özelleştirilebilir |
| iş basın | Özelleştirilebilir |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik pilot pompa, pilot dişli pompa |
| Malzeme | Dökme/Sfero, Çelik, Bronz ve Diğerleri |
| Garanti | 12 Ay |
| Türler | Orijinal pompayla tamamen değiştirilebilir |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik pompa, ekskavatör hidrolik şarj pompası |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| Nominal yer değiştirme | 26 mL/dk |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindir Çeşitleri, Ekskavatör Hidrolik Silindiri |
| Başvuru | İnşaat Makinaları Araçlar Hidrolik Silindirler |
| Sahne | Gelenek |
| Renk | Gelenek |
| Ürün Adı | pistonlu pompa yedek parçaları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Pistonlu Pompa Uyumlu Parça 、 Komatsu Ekskavatör Ana Pompa Kiti |
| Durum | Yepyeni |
| Avantaj | Hızlı Teslimat, Avantajlı Fiyat |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Aralıklı | 275 bar |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | pilot dişli pompa, ekskavatör pilot pompası |
| Hacimsel Verimlilik | ≥%92 |
| Dişler | 13 |
| Basınç açısı | 20 ° |