| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| naprawa cylindrów hydraulicznych | 20 mm-220 mm, konfigurowalny |
| Tłok | 45# stal |
| Rura | 20# stal |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa pilotowa, pilotowa pompa zębata |
| Tworzywo | Odlew/żeliwo sferoidalne, stal, brąz i inne |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typy | Całkowicie zamienna z oryginalną pompą |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa hydrauliczna, hydrauliczna pompa ładująca koparki |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 26 ml/obr |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Wielostopniowy teleskopowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Typy cylindrów hydraulicznych, Cylindry hydrauliczne koparek |
| Aplikacja | Cylindry hydrauliczne do pojazdów budowlanych |
| Scena | Zwyczaj |
| Kolor | Zwyczaj |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp tłokowych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Część kompatybilna z pompą tłokową, zestaw pompy głównej do koparki Komatsu |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Korzyść | Szybka dostawa, korzystna cena |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Blokada hydrauliczna |
|---|---|
| Słowa kluczowe | blokada hydrauliczna w układzie hydraulicznym, przednie i boczne siłowniki hydrauliczne blokady podp |
| PN | 32 MPa |
| Znamionowe natężenie przepływu | 40l/min |
| Stosowanie | Cylindry hydrauliczne |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Zakres przemieszczenia | 44,3 ml/obr. -147,5 ml/obr |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Przerywany | 275 barów |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny motoreduktor Parkera, hydrauliczny motoreduktor o niskiej prędkości |
| Przemieszczenie | 6,2 ml/obr |
| Prędkość znamionowa | 1500 obr./min |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Zęby | 13 |
| Kąt ciśnienia | 20 ° |