| Specyfikacja | 45X30X30cm |
|---|---|
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Serwis pogwarancyjny | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Przemieszczenia | 1,275 do 6,375 cyrk (21 do 105 cm3/obr.) |
| Maksymalna prędkość | 2400 obr./min |
| Zakres przepływu | 63 gal/min (238,5 l/min) na sekcję |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik przekładniowy o niskiej prędkości |
| Przemieszczenie | 4,2 ml/obr |
| Maks. moment obrotowy | 20 nm |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa pilotowa koparki Volvo, pompa pilotowa koparki 9020 |
| Jakość | 100% zamiennik z oryginałem |
| Aplikacja | Maszyny budowlane |
| Maksymalne ciśnienie | 25 MPa |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny z przekładnią, silnik z przekładnią o dużej prędkości |
| Maksymalna prędkość | Do 2400 obr./min |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Cechy | Wysokie ciśnienie |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, hydrauliczny silnik przekładniowy o dużej prędkości |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Używać | Maszyny wydobywcze i wykopaliskowe |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Używać | Koparka |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 15 ml/obr |