| Nazwa produktu | Pompa z odlewem żelaza |
|---|---|
| Słowa kluczowe | typy pomp zębatych, wybór pompy zębatej |
| Kolor | niebieski |
| Ciśnienie znamionowe | 23 MPa |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Producent | Hydraulik Runhe |
|---|---|
| Przemieszczenie | 25 cm3/obr |
| Natężenie przepływu (@2000 obr./min) | 50 l/min |
| Prędkość | 2000-3000 obr./min |
| Stan | 100% NOWY |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | silnik hydrauliczny, uszczelka olejowa silnika hydraulicznego |
| Zakres prędkości | 400-3000 obr./min |
| Zasada | Moc hydrauliczna |
| Używać | Maszyny budowlane |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa tłokowa, osiowa pompa tłokowa |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, maszyny górnicze, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Struktura | Tłok osiowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa tłokowa koparki, pompa tłokowa osiowa |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, maszyny górnicze, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Struktura | Tłok osiowy |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, zewnętrzna pompa zębata |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |