| Όνομα προϊόντος | αντλία εργαλείων χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Τύποι αντλιών γραναζιών, επιλογή αντλίας γραναζιών |
| Χρώμα | μπλε |
| Ονομαστική πίεση | 23Mpa |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| Κατασκευαστής | Runhe Hydraulics |
|---|---|
| Εκτόπισμα | 25 cm³/r |
| Ρυθμός ροής (@2000 rpm) | 50 λ/λ |
| Ταχύτητα | 2000-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Κατάσταση | 100% καινούργιο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας, τσιμούχα λαδιού υδραυλικού κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-3000 σ.α.λ |
| Αρχή | Υδραυλική δύναμη |
| Χρήση | Μηχανήματα κατασκευής |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος Αντλία, Αξονική Εμβολοφόρο Αντλία |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Μεταλλείων, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Δομή | Αξιακό έμβολο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος αντλία εκσκαφέα, αξονική εμβόλων αντλία |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Μεταλλείων, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Δομή | Αξιακό έμβολο |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |