| Productnaam | de pomp van het gietijzertoestel |
|---|---|
| Trefwoorden | soorten tandwielpompen, selectie van tandwielpompen |
| Kleur | blauw |
| Nominale druk | 23Mpa |
| Type | externe toestelpomp |
| Fabrikant | Runhe Hydrauliek |
|---|---|
| Verplaatsing | 25 cm³/omw |
| Debiet (@2000 tpm) | 50 l/min. |
| Snelheid | 2000-3000 t/min |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische motor, hydraulische motoroliekeerring |
| Snelheidsbereik | 400-3000 tpm |
| Beginsel | Hydraulisch vermogen |
| Gebruik | Bouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigerpomp, axiale zuigerpomp |
| Sollicitatie | Bouwmachines, mijnbouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Structuur | Axial zuiger |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Graafmachinezuigerpomp, axiale zuigerpomp |
| Sollicitatie | Bouwmachines, mijnbouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Structuur | Axial zuiger |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, externe tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |