| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Media Compatibility | Hydraulic Oil |
|---|---|
| Specification | 45X30X30 Cm |
| Peculiarity | High Transmission Efficiency |
| Applications | Machinery |
| Maximum Flow Rate | 500-3000 Rpm |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |