| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |